loader

Poprawa stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gat. roślin i zwierząt, wyst. na obszarach Natura 2000, leżących na gruntach zarządzanych przez LP.

World Biggest Tenders Source

This tender with title Poprawa stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gat. roślin i zwierząt, wyst. na obszarach Natura 2000, leżących na gruntach zarządzanych przez LP. has been published on Bidding Source portal dated 04 Mar 2019 for the country of Poland. It has been categorized on Endangered species protection services. For similar tenders you can see tenders mentioned below of this page.

General Information

Poprawa stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gat. roślin i zwierząt, wyst. na obszarach Natura 2000, leżących na gruntach zarządzanych przez LP.
Contract notice
2019/S 042-095429
Poland-Augustów
4 Mar 2019
8 Apr 2019
English
Endangered species protection services

For viewing full details of tenders, you should Log in to your account. If not registered yet so Please Register Now

For any question don’t hesitate to Contact us.

Similar Tenders

Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla SOO Ostoja Napiwodzko-Ramucka PLH280052 w ramach proj. „Kompl. proj. ochr. gat. i siedlisk (...) Poland Działania związane z ochroną głuszca w Nadleśnictwie Węgliniec - znakowanie siatek ogrodzeniowych.B Poland Wykonanie ekspertyzy na potrzeby uzupełnienia stanu wiedzy dla przedmiotów ochrony na obszarach Natura 2000: Moczary PLH180026. Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla SOO Ostoja Napiwodzko-Ramucka PLH280052 w ramach proj. „Kompl. proj. ochr. gat. i siedlisk (...) Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla obszaru Natura2000 Małe Pieniny PLH120025 w ramach projektu „Kompleks. projekt ochrony gat. i siedlisk przyrod. na obszarach zarządzanych przez PGL LP” Poland Działania związane z ochroną głuszca w Nadleśnictwie Węgliniec - znakowanie siatek ogrodzeniowych.B Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO Natura 2000 Dobromyśl w ramach proj. pn: Kompleksowy projekt ochrony gatunków i siedlisk przyrodniczych na obszarach zarządzanych przez PGL Lasy Państwowe Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla SOO Ostoja Napiwodzko-Ramucka PLH280052 w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt ochrony gatunków i siedlisk przyrodniczych na obszarach zarządzany... Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla SOO Ostoja Napiwodzko-Ramucka PLH280052 w ramach proj. „Kompl. proj. ochr. gat. i siedlisk (...) Poland Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla obszaru Natura2000 Małe Pieniny PLH120025 w ramach projektu „Kompleks. projekt ochrony gat. i siedlisk przyrod. na obszarach zarządzanych przez PGL LP Poland
No. 12, 1 st floor, Block B2, EGS Business Park, World Trade Center, Bakirkoy - Istanbul - Turkey
info@biddingsource.com
24 X 7 online support
TOP
For viewing latest tenders published for your business in all over the World: Sign in Join free
For accessing full details of Tenders, Kindly choose the Plan that works for you: View Subscription Plans